KONTAKT FORMULARZ SERWISOWY GALERIA DOTACJE OFERTA

Pompy ciepła

Pompy Ciepła gruntowe oferujemy naszym klientom w dbałości o przyszłe rachunki oraz ze względu na ich długotrwałą bezawaryjność. Dzięki zastosowaniu wymiennika w postaci odwiertów pionowych lub poziomego kolektora jesteśmy w stanie ogrzewać budynki i ciepłą wodę, a latem chłodzić. W tych trzech przypadkach wydajności COP w układzie niskotemperaturowym wynosi nawet 5,4. Natomiast w systemach modernizowanych wynosi ona ok. 4,3.

Dużą przewagą gruntowej pompy ciepła nad powietrzną jest również to, że na zewnątrz nie potrzeba żadnego elementu, który mógłby być uciążliwy pod względem hałasu dla nas i sąsiadów.

Temperatury grzania oraz wody mogą osiągać parametr nawet 70stp, dlatego te układy świetnie sprawdzają się również w obiektach publicznych, np. w szkołach.

Odwierty pionowe

Dzięki zastosowaniu najnowszego sprzętu jesteśmy w stanie wykonywać odwierty do głębokości 300mb oraz średnicy 350mm. Większość odwiertów wykonujemy na prawym biegu płuczki, dzięki czemu jesteśmy w stanie doskonale oczyścić otwór dla ułatwienia aplikacji sondy oraz wypełnienia ich odpowiednim materiałem uszczelniającym. Oferujemy wiercenie w trudno dostępnych miejscach, służąc Państwu ponad 15 letnim doświadczeniem.

Studnie głębinowe

Jeżeli potrzebujesz wody do nawadniania sadu, podlania ogródka lub zasilenia domu w wodę, mamy na to idealne rozwiązanie. Oferujemy szeroki asortyment średnic rur studziennych od 125mm do 315mm oraz cały osprzęt tj. falowniki, pompy głębinowe itp.

Centralne ogrzewanie

Chcąc uzyskać wysoką sprawność energetyczną w budowanym lub modernizowanym budynku powinniśmy zastosować system niskotemperaturowy taki, jak np. ogrzewanie płaszczyznowe podłogowe lub sufitowe, bądź klimakonwektory. Od wielu lat obserwując nasze instalacje widzimy, że dobrze wykonane odbiorniki niskotemperaturowe relatywnie wpływają na koszty utrzymania systemu grzewczego.

Instalacje WOD-KAN

Zadbamy o Twoją budowę od samego początku zaczynając od kanalizacji w stanie „0”, aż po pierwszą kroplę w Twoim zlewie. Instalacje, które oferujemy są wykonywane na najwyższej klasy materiałach tj. Rehau, Sahna, HTEM. By uchronić Cię przed czekaniem na ciepłą wodę pod prysznicem, nasze instalacje przygotowujemy wraz z cyrkulacją.

Rekuperacja

System, który stosujemy jest oparty na rurach flexo oraz spiro. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić instalację, która spełni Twoje wymagania pod względem jakości świeżego oraz higienicznego powietrza. Dodatkowo wraz z montażem gruntowej pompy ciepła budujemy systemy do wykorzystywania gruntu jako źródła chłodzenia.

ProJack Instal Jacek Wędzina

Myszakówek 7,
62-410 Zagórów
tel. 726 630 778
e-mail biuro@projackinstal.pl